ויזה לדובאי – איך מוציאים וכל מה שחשוב לדעת

ויזה לדובאי – איך מוציאים וכל מה שחשוב לדעת

ויזה לדובאי

דובאי ואבו-דאבי הפכו בן רגע לאתרי התיירות מספר אחת לישראלים ובצדק. שנים חיכינו לאפשרות לבקר בנווה המדבר הזה והנה היא הגיעה. רגע לפני שאתם קונים כרטיס ועולים על המטוס חשבנו להביא לידיעתכם את כל מה שחשוב לדעת על ויזה לדובאי (איחוד האמירויות).

נכון להיום כל ישראלי שנוחת באיחוד האמירויות חייב להוציא ויזה (אשרת כניסה) אשר מתקבלת באופן אלקטרוני, הדרישה הזו תקפה עד הודעה חדשה. הויזה בתוקף ל-60 ימים מיום הנפקתה ומאפשרת שהייה של עד 30 ימים בדובאי. בנוסף, חשוב לציין, שהדרכון חייב להיות בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום הכניסה לדובאי.

ויזה לדובאי - כל מה שחשוב לדעת

אז איך מנפיקים ויזה לדובאי?

חברות התעופה הישראליות מיהרו ליצור קשר עם סוכנויות אמירתיות מורשות על מנת לאפשר לנוסעים להנפיק ויזה לדובאי באופן תקין. עלות הויזה נעה בין 95$ ל- 110$ נכון להיום. 

חברת אל-על – לחץ כאן

חברת ארקיע – לחץ כאן

חברת ישראייר – לחץ כאן

חברת פליי דובאי – לחץ כאן

חשוב לדעת! בשל הביקוש הרב לטיסות לדובאי קיים עומס באמירויות בהליך קבלת ויזה לישראלים וחלק מהאשרות מתקבלות בסמוך למועד הטיסה. זאת על אף שרובן המכריע של הבקשות לאשרת כניסה מועברות 96 שעות לפני מועד הטיסה ואף יותר. לכן אנא דאגו להנפיק את האשרה בהקדם ואל תקנו כרטיס טיסה בדקה האחרונה.

העיכוב בקבלת הויזה לדובאי מהרשויות נובע מהקשחת העמדות בשדה התעופה בדובאי, שהובילה בהתראה קצרה לטיפול באלפי נוסעים ביום בהם נדרשים לטפל הרשויות וגורמים נוספים בדובאי.

ויזה לדובאי

מה עוד צריך לדעת לפני שאורזים?

  • כל נוסע לדובאי חייב להציג בדיקת קורונה שלילית מודפסת באנגלית שבוצעה עד 96 שעות טרם ההגעה. לא יתקבלו אישורים במייל/סמס/וואטסאפ/כתב יד וכו’. בנוסף יתכן ותידרשו לבדיקה נוספת בכניסה לדובאי ללא עלות (ילדים עד גיל 12 פטורים). במידה ונדרשתם לעבור בדיקת קורונה בכניסה יש להישאר בבית המלון ולא לצאת עד קבלת תשובה שלילית. בדרך-כלל לוקח עד 48 שעות לקבל את התוצאה.
  • בהגעה לדובאי תצטרכו להגיש צילום דרכון מודפס לכל אחד מהנוסעים. 
  • לא לשכוח למלא הצהרות יציאה וכניסה באתר משרד הבריאות לכל אחד מהנוסעים. 
  • כל הנוסעים חייבים לנסוע עם טלפון חכם ולהתקין את האפליקציה COVID-19 DXB SMART APP שנמצאת בחנות האפליקציות של אפל ושל גוגל.
  • קראו עוד פרטים על דובאי וויזה לדובאי בלחיצה כאן.
  • בקרו באתר דובאי למטייל ותכננו את הטיול שלכם.

 

איחוד האמירויות נכון ליום כתיבת הכתבה הנה מדינה אדומה, כלומר כל החוזרים מדובאי מחוייבים בבידוד עם חזרתם. אנחנו מאוד מקווים שבקרוב ייפתחו השמים וכולנו נוכל להנות מהיעד החדש והמופלא הזה, אנו מקווים שסייענו לכם להבין טוב יותר את נושא הויזה לדובאי.

אוכל אורבני אמנות בין-עירוני גרפיטי היסטוריה וינטג' טבע יהדות ילדים לילי מוזיאון מסורת משפחתי נוף נצרות עתיק קלאסי שווקים שייט תרבות