מנוי עסקי

מגפת הקורונה טרפה את הקלפים במישורים רבים בחיינו. לצערנו, המגפה לא פסחה על ענף התיירות, ולכל הפחות החזירה אותו צעדים רבים לאחור. יתכן שהתיירות, כפי שהכרנו אותה עד לערב פרוץ המגפה, לא תחזור לעצמה בשנים הקרובות ויתכן, בסבירות גבוהה, שהחזרה לשגרה תהיה כרוכה בשינויים רבים ותכופים בהנחיות, הוראות ובבירוקרטיה שעוטפות כל נסיעה לחוץ לארץ.

טריפאינפו הוא אתר האינטרנט המוביל בישראל  (קראו עוד אודותינו) בנושא תיירות ונסיעות בצל מגפת הקורונה. אנו מעסיקים נציגים שכל תפקידם הוא עדכון התוכן באתר ומתן מענה מקצועי ויעיל בצ’אט, ברמה השעתית. אנו מציעים, ללקוחותינו הפרטיים, מנוי סטנדרטי שמאפשר גישה מסוימת לתוכן האתר ולתמיכה בצ’אט. בנוסף, אנו מציעים מנוי מתקדם ללקוחות עסקיים כגון סוכני/סוכנויות נסיעות ומתאמי/ות נסיעות בחברות.

בתקופה כזו, בה אתה, כנותן שירות בתחום התיירות, נדרש להפגין ידע נרחב ובקיאות יוצאי דופן בבירוקרטיה הקשורה לנסיעה לחו”ל – טוב שתהיה לך גישה לתוכן העדכני, המפורט והברור ביותר שניתן למצוא, כמו גם גישה להיוועצות במומחים, שכל תפקידם הוא להבין את אותן בירוקרטיות שבהן תתקל לא פעם. המנוי המתקדם ללקוחות העסקיים מאפשר גישה רחבה יותר לתוכן האתר והיקף מענה נרחב יותר בצ’אט, הן מבחינת כמות והן מבחינת עדיפות.

מה מקבלים?

  1. גישה מלאה לתכני האתר, לרבות ההנחיות המפורטות, העדכניות והברורות ביותר בנוגע לנסיעות בצל הגבלות הקורונה, בעשרות יעדים נבחרים.
  2. גישה מורחבת לצ’אט עם מומחה קורונה, מספר רב של שאילתות בכל חודש.
  3. הרשמה לעדכון שינויים ביעדים, במספר רב של יעדים.
  4. חסימת כלל הפרסומות באתר.

מה ההבדלים בין מנוי רגיל למנוי עסקי?

מנוי עסקימנוי אישי
מספר צפיות בעמודי יעד30030
שאילתות בצ’אט בחודש803
הרשמה לקבלת עדכונים במיילללא הגבלה3 יעדים
ללא פרסומות

 

אני רוצה הצעת מחיר