ביטוח נסיעות בקורונה

ביטוח נסיעות בקורונה

אם פעם היינו עושים ביטוח נסיעות לחול דקה לפני היציאה לשדה התעופה, הזמנים האלו השתנו. השינויים התכופים בהנחיות ובמצב הקורונה ביעדים השונים בעולם גרמו לנו להבין שאין לנו ברירה אלא להיות גמישים יותר. עלינו לדאוג לכסף שלנו במקרה של ביטול נסיעה או לבריאות שלנו במקרה שחלינו בחו"ל. בתחילת המגפה, חברות הביטוח לא ידעו איך להתמודד עם הסוגיות הביטוחיות שעלו.

לאט לאט החברות הגדולות התחילו לשווק פוליסות ביטוח שמותאמות לקורונה. כיום מומלץ לרכוש ביטוח מיד עם רכישת כרטיס הטיסה. טריפאינפו, ביחד עם חברת הסטראטאפ וסוכנות הביטוח ג'ינג'ר וחברת הביטוח מגדל, החליטה לדאוג לכם לביטוח נסיעות בקורונה במחיר מיוחד ובתנאים מיוחדים שיש אך ורק לגולשים שלנו.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר לביטוח נסיעות מיוחד לקורונה לחץ כאן

ביטוח נסיעות בקורונה

אז מה כולל ביטוח חול בקורונה?

השינוי העיקרי הוא שעכשיו תוכלו לקבל החזר עבור כרטיס נסיעה שבוטל במקרה של אירוע רפואי בעקבות המגיפה, לרבות מקרה של בידוד, הנדרש על פי הנחיות משרד הבריאות. זה כמובן במידה ואתם מחזיקים בתעודת חיסון/תעודת החלמה על שמכם, שהונפקה ע"י משרד הבריאות בישראל, ושהינה בתוקף עד סיום הנסיעה בזמן חזרתם לישראל. בנוסף, הפוליסה מכסה כל הוצאה רפואית שתיהיה לכם במידה ונדבקתם בנגיף הקורונה בחול.

למה לעשות ביטוח נסיעות בקורונה דווקא אתכם?

ביטוח הנסיעות שלנו כולל כיסוי רפואי מלא במחיר ייחודי  הכולל הרחבות  נוספות כדוגמת תאונות אישיות, ספורט אתגרי ומחשב נייד ללא תוספת תשלום כהטבה. בנוסף, , באמצעות אפליקציית GINGERBIT , תוכלו לקבל החזרים על הוצאות רפואיות ללא השתתפות עצמית ופיצוי במקרה של איחור בהגעת הכבודה עד 4 שעות און ליין ישירות לאשראי הנוסע, איתור קל ומהיר של רופאים בחו”ל והתייעצות רפואית אונליין עם רופא ישראלי וכמובן, מוקד סיוע רפואי שזמין עבורכם 24/7 לכל מקרה שלא יהיה.

שאלות ותשובות למי שרוכש ביטוח נסיעות חול בקורונה

בכל מקרה של שאלה נוספת, שתשובתה לה אינה מופיעה בעמוד זה, אנו ממליצים לפנות אלינו באמצעות עמוד יצירת הקשר בתפריט האתר.

מה קורה אם החלטתי לבטל את הנסיעה ואני רוצה לבטל את הביטוח?

במקרה של ביטול נסיעה, חברת הביטוח תבצע החזר מלא על כל הפרמיה ששולמה וזאת בלבד שלא נרשמה תביעה כלשהי. צריך לזכור כי במידה והוזמנו שירותים בחול שיש להם דמי ביטול – לא תוכלו לקבל על כך החזר ויש לרכוש ביטוח ביטול באופן נפרד. חברת הביטוח תכסה אתכם רק במידה ונדבקתם בקורונה או נאלצתם להיכנס לבידוד ובגלל זה לא יכולתם לטוס לחו"ל וזה רק במקרה שרכשתם הרחבה לביטול/קיצור נסיעה.

התגלו אצלי תסמיני קורונה לפני העלייה למטוס בחו"ל, האם הפוליסה תכסה את הארכת השהות שלי וההוצאות הנלוות?

ברכישת הרחבה לביטול/קיצור הנסיעה, הפוליסה תכסה הפסד תשלומים עקב הארכת שהות וכן כרטיס טיסה חלופי והוצאות לינה עד 1,000$. ניתן להרחיב את גובה הכיסוי לעד 5,000$ בעלות נוספת. הכיסוי הוא למבוטח ו/או למשפחה גרעינית ו/או למלווה שרכשו את ההרחבה.

רכשתי ביטוח נסיעות בקורונה ועל המדינה שנסעתי אליה הוטל סגר ולא יכולתי לחזור, מה קורה במקרה כזה?

במקרה כזה, הפוליסה תכסה הפסד תשלומים עקב קיצור שהות או הארכת שהות, וכן כרטיס טיסה חלופי והוצאות לינה בחו"ל עד 1000$. ניתן להרחיב את גובה הכיסוי לעד 5,000$ מתוכם 2,000$ יהיו עבור הוצאות הטיסה, בעלות נוספת.

המגפה מתפשטת במדינה שאני נמצא בה ואני מעוניין לקצר את הנסיעה, האם חברת הביטוח תכסה את עלות הקיצור?

לא, הרחבה לקיצור הנסיעה הינה עבור קיצור נסיעה בשל אירוע רפואי שארע בחו"ל למבוטח, אשר על פיו התקבל אישור רופא מוסמך בחו"ל או חלילה בגין מות המבוטח, או בגין מותו של בן משפחה קרוב של המבוטח, או מחלה בגינה אושפז בבית חולים בן משפחה קרוב למשך 24 שעות לפחות.

אני בחו"ל ואני חושש שנדבקתי בקורונה, מה עושים?

ניתן להיכנס לאפליקצית GINGER לחיפוש רופא או לפנות למוקד הסיוע הרפואי לשוהים בחו"ל לקבלת הנחיות להמשך טיפול בטלפון 972-3-9206912. במייל migdal@ima-mc.com שעובד 24/7. ככל ויהיה צורך בטיפול רפואי הוא יכוסה במסגרת ההוצאות הרפואיות בכפוף לתנאי הפוליסה שברשות המבוטח.

כמה זמן מראש ניתן לרכוש את הפוליסה ולכמה זמן?

באפשרותך לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל מסע עולמי החל מיום הנסיעה עצמו ועד 3 חודשים לפני מועד נסיעתך. ניתן לרכוש ביטוח לנסיעה של עד 45 יום.

מה לעשות במידה וקרה מקרה ביטוח בעת שהותי בחו"ל?

לרשות המבוטחים, עומד מוקד סיוע רפואי לשוהים בחו"ל, הפועל 24 שעות ביממה: 972-3-9206912.

אילו שירותים אני יכול לקבל דרך אפליקציית GINGER?

האפליקציה מספקת מגוון הטבות ושירותים אשר ישפרו את חווית הנסיעה שלכם ויקלו עליכם במידה ותצטרכו טיפול רפואי במהלך הנסיעה. דרך האפליקציה ניתן להגיש בקשות להחזר הוצאות רפואיות בהליך מהיר של עד 4 שעות, הטבה של כניסה למעל ל-1200 טרקליני עסקים ברחבי העולם במקרה של איחור בהמראה, איתור שירותי הרפואה הנמצאים בסביבתך, התייעצות אונליין עם רופא מהארץ , קבלת מספרי חירום בחו”ל והזמנה מראש של מט"ח לנתב"ג.

לאן כדאי ואפשר לטוס עכשיו?

באתר שלנו תוכלו למצוא מידע רב אודות יעדים שאליהם ניתן לטוס ומהם התנאים לכך. לחץ כאן כדי לגלות לאן אפשר לטוס עכשיו. לחץ כאן כדי לברר עם איזה טפסים צריך להגיע לטיסה. כאן ניתן לברר היכן אפשר לבצע בדיקת קורונה לפני הטיסה.