המרת מטח נתבג

חיי היומיום בשגרה יכולים להיות מאוד עמוסים. ככאלה הם לא תמיד מאפשרים להגיע לבנק על מנת להחליף כסף לפני החופשה. לכן האופציה של המרת מטח נתבג יכולה להיות פתרון מעולה. במיוחד בעבור אלה שלא מעוניינים להתעסק עם זה יותר מידי ולפנות לזה כמה שעות מהיום שלהם. בצורה הזאת אתם מגיעים לחופשה בראש שקט, בידיעה שהכסף מחכה לכם בנתבג ממש לפני הטיסה שלכם.

 

באיזה צורה מבצעים את הזמנת המטח?

ההזמנה מתבצעת אונליין דרך מחשב או סמארטפון. מזינים את פרטי המזמין, תאריך ומועד הטיסה, בוחרים במטבע שאתם מעוניינים לרכוש ומשלמים באמצעות כרטיס אשראי. לאחר מכן תקבלו אישור ההזמנה ומועד לאיסוף ההזמנה מנתבג.

 

מתי מגיעים לאסוף את הכסף?

אין צורך להגיע במיוחד, איסוף ההזמנה מוכוון לתאריך הטיסה שלכם. כך שכשאתם מגיעים למתחם הדיוטי פרי, אתם ניגשים לדלפק בנק הפועלים ואוספים את ההזמנה שלכם. לא משנה אם הטיסה מטרמינל 1 או טרמינל 3, אין צורך לבחור את הטרמינל בהזמנה. הדלפקים פעילים 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, כך שלא משנה באיזה שעה הטיסה שלכם, ההזמנה שלכם תחכה לכם בטרמינל.

 

יש צורך להציג או לשלם משהו בעת איסוף ההזמנה?

על מנת שיוכלו לזהות אתכם אתם צריכים להיות מצוידים בדרכון ישראלי בתוקף עם פרטי האדם שביצע את ההזמנה. אין צורך לשלם משהו נוסף בעת איסוף ההזמנה. כל העמלות מפורטות וכלולות בעת ביצוע ההזמנה עצמה.

 

המרת מטח נתבג כרוכה בתשלום מיידי?

התשלום על ההזמנה מתבצע באמצעות כרטיס אשראי בלבד. לכן החיוב יהיה במועד החיוב החודשי הרגיל של כרטיס האשראי שלכם. שער המטבע שיחויב הוא לפי השער שהיה מוצג בזמן ביצוע ההזמנה.

 

המרת מטח נתבג

 

יש מינימום זמן מראש להזמנה?

אם נזכרתם ברגע האחרון שאתם מעוניינים לרכוש מטח אין עם זה בעיה. אך קחו בחשבון שהזמנות שמבוצעות לאותו יום, יהיו מוכנות לפי הזמן שכתוב בהזמנה. על מנת להיות בטוחים במועד ההזמנה שלכם, מומלץ לבצע את ההזמנה לפחות יום מראש.

 

למתי בוחרים את מועד ההזמנה?

הרבה אנשים חושבים שיש לבחור את מועד ההזמנה במהלך הביצוע שלה. אך יש להזין את מועד הטיסה בלבד ובצורה הזאת מועד איסוף ההזמנה יותאם לטיסה שלכם. לדוגמא אם אתם טסים ביום ג’ בשעה 1:00 בלילה, אז ההזמנה שלכם תהיה מוכנה לאיסוף החל מיום ב’ בשעה 22:00 בלילה.

 

ניתן לבחור את הרכב השטרות מראש?

בחירת הרכב השטרות להזמנה מתבצעת במועד האיסוף אצל הנציג בדלפק. בצורה הזאת תוכלו גם להתייעץ איתו מה ההרכב העדיף לפי סוג החופשה שלכם.

 

מה קורה אם נאלצתי לבטל או לדחות את הטיסה?

כאשר מתכננים לאן אפשר לטוס, לא תמיד יודעים מה העתיד יביא איתו. אז במיוחד בתקופה כה דינאמית כמו עכשיו, אין לכם מה לחשוש במקרה שנאצלתם לבטל או לדחות את הטיסה. במידה וכבר אין לכם צורך במטח, תוכלו לבטל את ההזמנה בקלות ובמהירות מבלי לשלם דמי ביטול.