נפאל

נפאל

הנחיות קורונה לנפאל - מה צריך כדי לטוס

עדכון אחרון: 20/01/2022

מדינה כתומה - היציאה לנפאל מותרת אך משרד הבריאות לא ממליץ לנסוע אליה בגלל רמת התחלואה בה

מחוסנים בשתי מנות לפחות, שעברו 14 יום ממתן המנה האחרונה, רשאים להיכנס לנפאל בהצגת תעודת קורונה ובדיקת PCR שלילית שבוצעה במהלך 72 השעות שלפני הטיסה הראשונה. בהגעה לנפאל תתבקשו לבצע בדיקה נוספת, ובמידה ותימצאו חיוביים תתבקשו להיכנס לבידוד. ילדים מתחת לגיל 5 פטורים מבדיקות והצגת חיסון, ובין הגילאים 5-18 מתבקשים לבצע את כל הבדיקות והדרישות כמו מבוגרים, אך לא חייבים להיות מחוסנים. יש להזמין מלון מורשה לפני הטיסה, ולהדפיס את אישור ההזמנה. בנוסף יש למלא טופס כניסה לנפאל אונליין, ולהדפיסו לאחר מכן.

כל היוצאים מישראל מחוייבים להציג תו ירוק בתוקף שהופק על ידי משרד הבריאות או תוצאת בדיקת קורונה (PCR) שלילית שבוצעה במהלך 72 השעות שלפני הטיסה.

הנחיות יציאה לישראל מנפאל:

בדיקת קורונה שלילית – אם שהית ביעד יותר מ-72 שעות, יש לבצע בדיקת קורונה מסוג אנטיגן במהלך 24 שעות שלפני הכניסה לישראל או בדיקת PCR במהלך 72 השעות שלפני הכניסה לישראל (חפש בדיקת קורונה ביעד). תוצאת הבדיקה צריכה להיות כתובה באנגלית ועליה להכיל את מספר הדרכון של הנוסע. הוראה זו מחייבת את כלל הנכנסים לארץ, בכל גיל, כולל מחוסנים

טופס כניסה לישראל – יש למלא טופס כניסה לישראל בטווח של 24 שעות שלפני הכניסה לישראל – קישור לטופס כניסה לישראל

הנחיות כניסה לישראל מנפאל:

בדיקת קורונה בכניסה לישראל – יש לבצע בדיקת PCR בתחנת הגבול עם הכניסה לישראל, בנוסף לבדיקה שבוצעה לפני הכניסה לישראל. הבדיקה כרוכה בתשלום. עלות הבדיקה היא 100₪. מומלץ להסדיר את התשלום מראש באתר – להזמנת בדיקה בארץ

בידודמחוסנים ומחלימים שיש ברשותם תו ירוק בתוקף יתבקשו להיכנס לבידוד של 24 שעות או עד קבלת תוצאה שלילית בבדיקת PCR שנעשתה בהגעה לשדה התעופה בישראל – המוקדם מביניהם.

מי שאין לו תו ירוק בתוקף – יצטרך להשלים בידוד מלא.

מצב הקורונה בנפאל

מסעדות
חנויות
אטרקציות
תחבורה ציבורית
חיי לילה
הרוב פעיל פעיל למחצה הרוב סגור

טריפאינפו מקבל מידע ממקורות מידע רשמיים בלבד אך מטבע הדברים, בתקופה כה דינמית יתכנו אי דיוקים. בכל מקרה, מומלץ לוודא שנית מול הגורם המוסמך.

ביטוח נסיעות

טריפאינפו, בשיתוף פעולה עם סוכנות הביטוח מיטרני ביטוחים, ממליצה בחום על ביטוח נסיעות "פספורטקארד" לנפאל, הכולל כיסויים והרחבות ייחודיים לתקופת הקורונה.

לקבלת הצעה אונליין

צריכים בדיקת קורונה בישראל? תוכלו לברר על כך בעמוד בדיקת קורונה בארץ.

בדיקת קורונה בנפאל

לחצו כאן כדי לברר עוד על בדיקת קורונה בנפאל. אם היעד המבוקש לא נמצא ברשימה, אנו ממליצים לפנות לקבלה במלון/המארח שלכם ולשאול לגבי מידע זה.

נתונים כלליים

טלפונים חשובים

 • 100

 • 101

 • 102

נציגויות דיפלומטיות בנפאל

 • שגרירות:
  כתובת: קויפמן 2 תל-אביב
  טלפון: 03-5100111
  שעות פעילות: שני-שישי 09:00-17:00

 • שגרירות:
  כתובת: Bishramalaya House Lazimpat St.
  טלפון: 977-1-4411811
  אי-מייל: info@kathmandu.mfa.gov.il
  שעות פעילות: 10:00-12:00

ויזה לנפאל