ביטוח פספורט-קארד בזמן הקורונה

בעוד שהשמיים נפתחים מחדש באזורים מסוימים בעולם והטיסות לחו"ל חוזרות, זה הזמן לברר לגבי ביטוח נסיעות. חלק מפוליסות ביטוחי הנסיעות יכללו כיסוי במקרה של אובדן כבודה, מצבים רפואיים שונים ועוד. אבל חלק מהפוליסות יכללו גם טיפולים רפואיים הנזקקים בעקבות נגיף הקורונה. בואו נסביר.

אם נפלה ההחלטה לטוס לחו"ל, היום יותר מתמיד, אתם צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל. אבל רגע לפני שנדבר על נגיפים עולמיים ועל הצורך מביטוחים מפניהם, בואו נדבר על נסיעות לחו"ל באופן כללי. נסיעות לחו"ל תמיד כרוכות בסיכון מסוים, בין אם במדינה אליה אתם טסים או בדרך אליה במטוס עצמו. בסופו של דבר, כשטסים לחו"ל, אנחנו יוצאים מאזורי הנוחות שלנו וממה שאנחנו מכירים. עלולות לארוב לנו סכנות שונות, שלא תמיד אנחנו נהיה מודעים אליהן. וזו הסיבה לכך שצריך ביטוח נסיעות לחו"ל. כעת בואו נדבר על מצב הקורונה בעולם ונבין כיצד הנגיף מתקשר לביטוחי נסיעות.

ביטוח נסיעות פספורט קארד

בין אם תקראו לפוליזה הזו ביטוח נסיעות פספורט קארד או פספורטכארד, התוצאה היא אותה תוצאה – כיסוי ביטוחי מלא בחו"ל בתקופת הקורונה. אם נגיף הקורונה לימד אותנו משהו אחד חשוב, הרי שזה הכלל של אי-הוודאות. אנחנו לא יודעים מה יביא המחר, אילו סכנות יארבו לנו מחרתיים ואפילו לא היום.

בתקופה של חוסר וודאות מוגברת כמו תקופת הקורונה, חשוב שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד מקיף. הביטוחים האלו, מעבר לכך שהם מכסים במקרים של טיפולים בבית חולים, הם גם פרקטיים מאוד. בעוד שבשנים עברו היה צורך להתעסק עם המון בירוקרטיה במקרה שהיה צריך להפעיל פוליסת ביטוח, היום זה הרבה יותר פשוט.

כיצד ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד עובד בעצם?

אם אתם רוצים לדעת כיצד ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד עובד, התשובה לכך היא פשוטה – כרטיס. אתם מקבלים כרטיס פלסטיק שדומה לכרטיס אשראי, אותו אתם תוכלו לטעון דרך חבר הביטוח. אפשרי לטעון את הכרטיס בווצאפ, באפליקציה ייעודית של חברת הביטוח, בטלפון וכו'.

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד הוא סוג ביטוח שנמצא אתכם תמיד, לא משנה להיכן תפנו. הביטוח מכסה גם במקרים שבהם אדם נזקק לטיפולים בעקבות מגפת הקורונה, אבל לא בלבד. אם למשל אתם עוסקים בתחומי ספורט האקסטרים, ביטוח נסיעות יהיה ממש הכרחי.

כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל?

אם השאלה היא כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד, התשובה משתנה ממקרה למקרה. חשוב לדעת את אורך התקופה שהאדם טס לחו"ל, את היעדים שלו, את תחביביו, את מטרת הטיסה ועוד. בעוד שביטוחי נסיעות לחו"ל יכולים לנוע בין טווחי מחירים ממוצעים של מאות שקלים לפוליסה, המחיר גם יכול להגיע לכדי אלפי שקלים ומעלה. צרו קשר עם חברת הביטוח בכדי לקבל מחירים מדויקים וכמובן לטוס בראש שקט.

יכול לעניין אותך גם

2 דקות קריאה

השקעה בנדל"ן בחו"ל ובארץ

נכון ליום 28/05/2022, מתרחש בעולם שיגעון לא סביר בתחום ההשקעות. שוק ההון בירידות חדות, בועת ההייט...
1 דקות קריאה

יעדים מומלצים לאירופה בתקופת הקורונה

כולנו חולמים על היום שבו הקורונה תיעלם מחיינו כמו שבאה, רק כדי שנוכל לארוז מזוודה ולעלות על מטוס ...
1 דקות קריאה

טיפים לחיפוש והזמנת חופשה בחו"ל בזול

אז בחרתם את היעד הבא לחופשה המגניבה שלכם, התחלתם לדמיין את המסלול, חישבתם את התקציב הרצוי, ואפילו...