טיפים לטיסה נעימה

אוטוטו משבר הקורונה יהיה מאחורינו וסביר להניח שרובנו ימצא את עצמו על מטוס. אם זה מבחירה או לא, טיסה יכולה להיות דבר מאוד לא נוח, במיוחד בטיסות ארוכות או בטיסות עם ילדים. הנה לכם רשימה של 5 טיפים לטיסה נעימה וקלה.

טיפים לטיסה נעימה #1: התתלבשו בהתאם

נכון, לבוש מרושל או טריינינג לא ממש יעזרו לכם לקבל שדרוג למחלקת עסקים. עם זאת, טיסה עם ג'ינס או עם לבוש לוחץ ולא נוח בטיסה מייגעת ממש לא יתרמו לחוויה ולכן מומלץ תמיד לשים טריינינג בתיק שעולה איתכם למטוס להחלפה מהירה. בנוסף קחו איתכם משהו לשים עליכם, הקבינה (תא הנוסעים) עשויה להיות קרה ואתם ממש לא יודעים איפה הייתה שמיכת הסקביאס שקיבלתם מצוות הדיילים.

טיפ שני: בחרו חכם את מקום הישיבה שלכם

הרוב המוחלט של חברות התעופה הסדירות מאפשרות בחירת מושב בזמן הצ'ק אין האינטרנטי. ישיבה בשורות הראשונות או האחרונות יעזרו לכם לקבל את הארוחה שלכם במהרה, אך מצד שני בגלל הקרבה שלהם לשירותים ולמטבח אתם עלולים לסבול מטיילת ומרעש. עצה שלנו? עדיף לשבת באמצע, במיוחד בטיסה עם ילדים - פחות נוף כי מעל לכנף, אבל הרבה פחות זעזועים ורעש. באתר SeatGuru תוכלו להקליד את פרטי הטיסה שלכם ולקבל מפה של מקומות הישיבה במטוס עם ציונים בשלל תחומים לכל מושב ומושב. למעבר לחצו כאן.

טיפים לטיסה נעימה #3: לא לשכוח מטען לנייד או לטאבלט

ברוב המטוסים, ביחוד אלה שעושים טיסות ארוכות, תוכלו למצוא שקעי טעינה. בימים בהם המכשיר הנייד הפך ליד שלישית, טיסה ארוכה ללא סוללה היא סיוט. בחרו מטען שמורכב מכבל USB ותקע, כדי שבמקרה והתקע לא יתאים תמיד תוכלו להשתמש בכבל.

טיפ רביעי: דאגו לשתות מספיק

ירדתם מטיסה עם כאב ראש? בטח לא שתיתם מספיק או ששתיתם יותר אלכוהול ממים. אל תחכו שהדיילת תועיל בטובה להביא לכם כוס מים. קנו בקבוק מים מראש או הביאו מהבית לטיסה בחברות לואוקוסט או פשוט גשו למטבח האחורי, ברוב המקרים הדיילים ישאירו בקבוקי מים לשירות עצמי.

טיפים לטיסה נעימה #5: בידור בידור בידור

השעמום בטיסה יכול להיות מאוד קשה, במיוחד בטיסות עם ילדים. לא תמיד מסך הטלויזיה של חברת התעופה נוח מספיק ושלא נדבר על ערוצי השמע משנות ה-80. תביאו ספרים, סרטים או הורידו לכם אלבומי מוזיקה שאתם אוהבים או משחקים שלא דורשים אינטרנט. עיסוקים אלו יעזרו להעביר את הזמן.

טסים בקרוב? כדאי לקרוא על בדיקת קורונה לפני הטיסה ואיך מגיעים לנתבג בתקופת הקורונה.

עוד לא החלטתם לאן לטוס? תנו לנעמה לתת לכם רעיונות - לחצו כאן

יכול לעניין אותך גם

5 טיפים להתמודדות עם חרדת טיסות בזמן טיסה

עדי ביטנר | פסיכולוגית קלינית | בעלים שותפה במכון סול לפסיכותרפיה הגלובליזציה הביאה את העולם להיו...