דגל מדינה

ואלה דה מה

עדכון אחרון: 14/10/2023

אתרי טבע פארקים

ואלה דה מה הוא אתר מורשת עולמי של אונסק”ו הממוקם באי פראלין באיי סיישל. זהו ביתו של קוקו דה מר, זן נדיר של עץ דקל המייצר את הזרע הגדול ביותר בעולם. העמק הוא גם ביתם של מגוון מיני צמחים ובעלי חיים אנדמיים אחרים, מה שהופך אותו לאתר אקולוגי ייחודי וחשוב.

קרא עוד

ואלה דה מה הוא אזור טבעי וטהור שנותר ברובו לא מגע בהתפתחות האנושית. זהו דוגמה מצוינת ליער פרהיסטורי שהתפתח במשך מיליוני שנים ומהווה בית למגוון רחב של חי וצומח.

העמק ידוע בעצי הדקל הנישאים שלו, שיכולים להגיע לגובה של עד 30 מטר. דקל קוקו דה מר מייצר זרע גדול וכבד המעוצב כמו אגן נקבה, מה שהופך אותו לאחד הצמחים יוצאי הדופן בעולם.

העמק הוא גם ביתם של מגוון מיני צמחים אנדמיים אחרים, ביניהם סחלב הוניל, המשמש לייצור חומרי טעם וניל. חופת היער מספקת בית גידול למגוון מיני ציפורים, כולל התוכי השחור של סיישל, שהוא אחד ממיני התוכים הנדירים בעולם.

ואלה דה מה היא יעד פופולרי למבקרים באיי סיישל, שבאים לחקור את היופי הטבעי של היער וללמוד על מיני הצמחים והחיות הייחודיים שקוראים לו בית. ישנם סיורים מודרכים המספקים למבקרים מבט מעמיק על החי והצומח של העמק ועל התפקיד החשוב שהוא ממלא במערכת האקולוגית.

העמק הוא גם מקום פופולרי למטיילים, שבאים לחקור את השבילים המתפתלים ביער. השבילים מציעים נופים מדהימים של העמק ומספקים למבקרים הזדמנות לראות את המגוון הרחב של מיני צמחים ובעלי חיים מקרוב.

הפארק הוא אתר אקולוגי חיוני הממלא תפקיד חשוב בשימור מיני הצמחים והחיות הייחודיים המכנים את סיישל ביתם. דקל קוקו דה מר, במיוחד, נחשב לסמל לאומי של איי סיישל ומוגן על פי חוק.

Play Video

מידע חשוב על ואלה דה מה

בתשלום?

סיור בואלה דה מה:

שעות הפתיחה בואלה דה מה:

כל ימות השבוע 8:30-16:30

טלפון בואלה דה מה:

כתובת ואלה דה מה:

MP9R+725, Baie Ste Anne, Seychelles Islands

אטרקציות נוספות באזור ואלה דה מה

הפארק הלאומי הימי סנט אן

הפארק הלאומי הימי סנט אן, הוא אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר באיי סיישל. הוא ממוקם ...
הפארק הלאומי הימי סנט אן

Anse Source d'Argent

Anse Source d'Argent הוא חוף בעל שם עולמי הממוקם באי לה דיג בסיישל. הוא ידוע בסלעים המי...
Anse Source d’Argent

Anse Lazio

Anse Lazio הוא אחד החופים היפים ביותר באיי סיישל, והוא ממוקם בחוף הצפון מערבי של האי פר...
Anse Lazio
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}