דגל מדינה

מוזיאון אנטליה

עדכון אחרון: 14/10/2023

מוזיאוני היסטוריה

מוזיאון אנטליה מרכז את חקר ההיסטוריה והתרבות העשירה של אנטליה, טורקיה. המוזיאון הוא אוצר של חפצים ותערוכות המציגים את ההיסטוריה והתרבות העשירה של אנטליה וסביבותיה.

המוזיאון ממוקם בלב אנטליה, קרוב למרכז העיר. הוא נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית או רכב, ויש חנייה בשפע הזמינה למבקרים. המוזיאון פתוח שבעה ימים בשבוע, ודמי הכניסה סבירים.

קרא עוד

במוזיאון יש אוסף עצום של חפצים ותערוכות המכסים תקופות שונות בהיסטוריה העשירה של אנטליה. אחד המוצגים הבולטים במוזיאון היא התערוכה מהתקופה הרומית, המציגה את ההיסטוריה העשירה של העיר בתקופת האימפריה הרומית. התערוכה כוללת חפצים כמו מטבעות, פסלים ופסיפסים המעניקים למבקרים הצצה לחיי היומיום של האנשים שחיו באנטליה באותה תקופה.

במוזיאון יש גם אוסף עצום של חפצים מהתקופה העות’מאנית, כולל כלי נשק, ביגוד וכלי בית. התערוכה מספקת תובנה מרתקת על המנהגים והמסורות של האימפריה העות’מאנית, ששלטה על אנטליה במשך כמה מאות שנים.

תערוכה בולטת נוספת היא אולם האתנוגרפיה, המציג את התרבות והמסורות של האנשים המקומיים. התערוכה כוללת בגדים מסורתיים, כלי נגינה וחפצי בית המעניקים למבקרים הצצה לחיי היומיום של האנשים שחיו באזור.

בנוסף לתערוכות אלו, יש במוזיאון גם אוסף של מאובנים ומינרלים המציגים את ההיסטוריה הגיאולוגית של האזור. האוסף כולל מאובנים של בעלי חיים שחיו באזור לפני מיליוני שנים, וכן מינרלים נדירים שנמצאים רק בחלק זה של העולם.

החוויה במוזיאון מציעה גם מגוון פעילויות ותוכניות למבקרים. המוזיאון מארח סדנאות ואירועים קבועים המאפשרים למבקרים ללמוד על מלאכת יד ופעילויות מסורתיות כמו קליגרפיה, אריגה ורקמה.

במוזיאון תמצאו גם סיורים מודרכים בשפות שונות, המספקים למבקרים הבנה מעמיקה יותר של המוצגים והחפצים. הסיורים מובלים על ידי מדריכים בעלי ידע רחב על ההיסטוריה והתרבות של אנטליה וסביבותיה.

Play Video

מידע חשוב על מוזיאון אנטליה

בתשלום?

סיור במוזיאון אנטליה:

שעות הפתיחה במוזיאון אנטליה:

כל ימות השבוע 8:30-17:30

טלפון במוזיאון אנטליה:

כתובת מוזיאון אנטליה:

Bahçelievler, Konyaaltı Cd. No:88, 07050 Muratpaşa/Antalya, Turkey

אטרקציות נוספות באזור מוזיאון אנטליה

The Land of Legends

פארק השעשועים The Land of Legends, או בתרגום חופשי ארץ האגדות, הוא פארק שעשועים מדהים ה...
The Land of Legends

העיר העתיקה פרגה

העיר העתיקה פרגה שוכנת בסמוך לעיר המודרנית אנטליה בטורקיה. העיר הייתה פעם מרכז שוקק של ...
העיר העתיקה פרגה

מפלי דודן

מפלי דודן הם אחת מהאטרקציות הטבעיות המדהימות ביותר באנטליה, טורקיה. המפל ממוקם בחוף הדר...
מפלי דודן
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}