בחריין

בחריין

מצב הקורונה בבחריין - עדכונים מהשטח

עדכון אחרון: 29/11/2021

מדינה צהובה - היציאה לבחריין מותרת ע״פ משרד הבריאות

הנחיות כניסה לבחריין: בדיקת קורונה 48 שעות לפני הטיסה (פטורים: מחוסנים, מחלימים, ילדים עד גיל 6). יש להדפיס ולמלא טופס הצהרת בריאות. יש להוריד ולהפעיל את אפליקציית BeAware Bahrain. כל מי שנכנס לבחריין מחוייב בבדיקה בכניסה (פטורים: ילדים עד גיל 6) בנוסף מחוייב בבדיקה נוספת ביום החמישי והעשירי, את הבדיקות של היום ה- 5 וה- 10 יש להזמין דרך האפליקציה. מי שלא מחוסן (מינימום 2 חיסונים) מחוייב ב- 10 ימי בידוד (ילדים עד גיל 12 מחוייבים ב- 5 ימי בידוד).

הנחיות כניסה לישראל מבחריין: כל הנכנסים לישראל מבחריין מחוייבים בבדיקת קורונה בנמל התעופה. בעלי תו ירוק בתוקף יחוייבו בבידוד של 24 שעות או עד קבלת תשובה שלילית. כל שאר הנוסעים שאינם בעלי תו ירוק מחוייבים בבידוד מלא.
- מי ששהה מעל 72 שעות מחוץ לארץ מחוייב בבדיקת PCR עד 72 שעות לפני הטיסה או בדיקת אנטיגן עד 24 שעות לפני הטיסה. בנוסף יש למלא טופס כניסה לישראל.
כל החוזרים ממדינות אדומות ונוסעים לא מחוסנים ולא מחלימים מכל יעד מחוייבים בבידוד מלא. מחוסנים ומחלימים מחוייבים בבידוד של 3 ימים כאשר ביום השלישי יש לבצע בדיקה נוספת ולאחר קבלת תשובה שלילית יוכלו להשתחרר.

אין חובה למחוסנים
נדרש
מסעדות
חנויות
אטרקציות
תחבורה ציבורית
חיי לילה
הרוב פעיל פעיל למחצה הרוב סגור

טריפאינפו מקבל מידע ממקורות מידע רשמיים בלבד אך מטבע הדברים המידע עלול לא להיות מדוייק ב- 100% ולכן מומלץ לוודא שנית מול חברת התעופה או סוכן הנסיעות.

ביטוח נסיעות

טריפאינפו, בשיתוף פעולה עם סוכנות הביטוח מיטרני ביטוחים, ממליצה בחום על ביטוח נסיעות "פספורטקארד" לבחריין, הכולל כיסויים והרחבות ייחודיים לתקופת הקורונה.

לקבלת הצעה אונליין

צריכים בדיקת קורונה בישראל? תוכלו לברר על כך בעמוד בדיקת קורונה בארץ.

בדיקת קורונה בבחריין

לחצו כאן כדי לברר עוד על בדיקת קורונה בבחריין. אם היעד המבוקש לא נמצא ברשימה, אנו ממליצים לפנות לקבלה במלון/המארח שלכם ולשאול לגבי מידע זה.

נתונים כלליים

טלפונים חשובים

  • 999

  • 999

  • 999

נציגויות דיפלומטיות בבחריין

  • טרם נפתחה.

  • טרם נפתחה.

ויזה לבחריין