צ’כיה

צ’כיה

הנחיות קורונה לצ’כיה - מה צריך כדי לטוס עדכון אחרון: 29/11/2021

מדינה כתומה - היציאה לצ’כיה מותרת אך לא מומלצת ע״פ משרד הבריאות

תעודת קורונה או בדיקה שלילית – אם שהית בישראל מעל 72 שעות עליך להציג לפני היציאה מישראל תעודת קורונה ישראלית בתוקף שהופקה על ידי משרד הבריאות. לחלופין, ניתן להציג תוצאת בדיקת PCR שלילית שנעשתה במהלך 72 השעות שלפני ההמראה מישראל.

טופס יציאה מישראל – יש למלא במהלך 24 השעות שלפני היציאה מישראל. יש למלא פרטים אישיים שלך ושל הנוסעים הנלווים אליך וכן הצהרה שלא תבקר במדינה אדומה, אלא אם קיבלת אישור מוועדת חריגים לכך. אזרחים ותושבים ישראליים מעל גיל 16 מחויבים במילוי הטופס. קישור לטופס

רק מחוסנים שקיבלו 2 מנות ומעלה ושעברו לפחות 14 יום ממתן החיסון ומחלימים שעברו בין 11-180 ממועד הבדיקה החיובית שלהם יכולים להיכנס לצ’כיה, יש להציג תעודת קורונה ולמלא טופס כניסה לצ’כיה. ילדים עד גיל 18 הנוסעים עם הורה מחוסן לפי ההגדרה הנ”ל יכולים להיכנס עם הצגת בדיקה שלילית. ילדים בגילאים 12-18 שלא מחוסנים יחוייבו בבדיקה נוספת ביום החמישי להגעתם ויחוייבו להסתובב עם מסיכה על פניהם כשהם מסתובבים.

בידוד – אין צורך בבידוד.

לקריאת ההנחיות המפורטות

לפניך רשימה מפורטת ועדכנית (עדכון אחרון: 29/11/2021) של הנחיות היציאה מישראל, הכניסה והיציאה מצ’כיה והחזרה לישראל. צוות האתר עושה לילות כימים בכדי להבטיח את עדכניותו, בהירותו ואיכותו של המידע ולכן מידע זה זמין אך ורק למנויי האתר.

כמנוי תקבל גישה מלאה לתכני הפרימיום של האתר ולקבוצת הטלגרם המיוחדת שלנו (מענה מהיר ומדויק של מומחי נסיעות בקורונה למנויי האתר בלבד).

התשלום הוא חד פעמי ולא מתחדש בסוף התקופה.
מסעדות
חנויות
אטרקציות
תחבורה ציבורית
חיי לילה
הרוב פעיל פעיל למחצה הרוב סגור

טריפאינפו מקבל מידע ממקורות מידע רשמיים בלבד אך מטבע הדברים המידע עלול לא להיות מדוייק ב- 100% ולכן מומלץ לוודא שנית מול חברת התעופה או סוכן הנסיעות.

ביטוח נסיעות

טריפאינפו, בשיתוף פעולה עם סוכנות הביטוח מיטרני ביטוחים, ממליצה בחום על ביטוח נסיעות "פספורטקארד" לצ’כיה, הכולל כיסויים והרחבות ייחודיים לתקופת הקורונה.

לקבלת הצעה אונליין

צריכים בדיקת קורונה בישראל? תוכלו לברר על כך בעמוד בדיקת קורונה בארץ.

בדיקת קורונה בצ’כיה

לחצו כאן כדי לברר עוד על בדיקת קורונה בצ’כיה. אם היעד המבוקש לא נמצא ברשימה, אנו ממליצים לפנות לקבלה במלון/המארח שלכם ולשאול לגבי מידע זה.

מלונות מומלצים בצ’כיה

Booking.com

נתונים כלליים

טלפונים חשובים

 • 156

 • 150

 • 155

חגים בצ’כיה

 • 11/17/2021

נציגויות דיפלומטיות בצ’כיה

 • שגרירות צ’כיה (Embassy of the Czech Republic in Tel Aviv):
  כתובת: צייטלין 23, תל אביב-יפו
  טלפון: 03-691-8282
  שעות פעילות: ימים א’-ו’ בשעות 09:00-17:00

 • שגרירות ישראל בצ’כיה:
  כתובת: BADENIHO 2 17000 PRAGUE 7 PRAGUE
  טלפון: 420-23-3097500
  שעות פעילות: ימים ב’-ו’ בשעות 09:30-12:00
  אתר אינטרנט: לחץ כאן

ויזה לצ’כיה

 • לא נדרשת ויזה