הזמנת בדיקת קורונה באיי יוון באמצעות אתר Doctor Near You

אז הגעתם ליוון, נפשתם ועשיתם חיים וכעת, עליכם לבצע בדיקת קורונה לפני הטיסה חזרה ארצה. אתר TripInfo כרת הסכם שיתוף פעולה עם חברת Doctor Near You, החברה המובילה לביצוע בדיקות קורונה ביוון, אשר פועלת במרבית יעדי התיירות. חברה זו נבחרה לאחר בחינה מדוקדקת של מספר אפשרויות ולאחר נסיון מוצלח של 2 מחברי הצוות שלנו.

הזמנת הבדיקה, בהתאם למדריך הזה, תבטיח לכם שירות עד למלון, איכותי, יעיל, זריז, בהתאם לתקן הנדרש (בדיקת PCR באנגלית + מספר דרכון) וגם - 3 אירו הנחה לגולשי האתר בלבד (שששש! :))

כדי להקל עליכם ולתמוך בכם לאורך התהליך הקמנו קבוצת ווטסאפ למזמינים שלנו >>> לחצו כאן כדי להצטרף לקבוצה.

מתחילים בהזמנה - לאתר ההזמנות לחץ כאן

ראשית, העתיקו את קוד הקופון הבא: TRI-PLR325 אשר ישמש אתכם בהמשך. לאחר מכן ולאחר שנכנסתם לאתר הייעודי, לחצו על כפתור "המשך להזמנה" שצבעו אדום:

 

 

כעת, בחרו במלון שלכם, הקלדת האותיות הראשונות (באנגלית) של שם המלון תפתח בפניכם אופציות לבחירה:

בשלב זה, עליכם לבחור בתאריך ובשעה הרצויים, שימו לב שמועד הבדיקה עצמו צריך להיות בטווח של 72 השעות שלפני ההמראה חזרה ארצה, התשובות מגיעות בדרך כלל בתוך 24-36 שעות ולכן, אל תתמהמהו עם מועד עריכת הבדיקה, בסיום לחצו על כפתור "לשלב הבא" שצבעו כחול:

 

כעת, בחרו מספר נבדקים רצוי, בסיום לחצו על כפתור "לשלב הבא" שצבעו כחול:

 

בשלב זה עליכם למלא את פרטי הנבדקים בצורה יסודית: שמות באנגלית כפי שמופיעים בדרכון, מספר דרכון, כתובת מייל (אליה יגיעו התוצאות) ומספר טלפון, בסיום לחצו על כפתור "לשלב הבא" שצבעו כחול:

כעת, מלאו את הפרטים שיופיעו על גבי החשבונית, בשדה המודגש בתמונה יש לבחור ב-"TripInfo" , בסיום לחצו על כפתור "לשלב הבא" שצבעו כחול:

 

הגעתם לשלב האחרון, זוכרים את קוד הקופון שהעתקתם בהתחלה (TRI-PLR325)? הדביקו אותו בשדה המודגש בתמונה ולאחר מכן לחצו על כפתור "OK" וודאו כי הסכום לתשלום אכן הצטמצם, לאחר מכן לחצו על כפתור "תשלום באמצעות כרטיס אשראי" שצבעו כחול ותועברו למסוף סליקה מאובטח - מלאו בו את פרטי האשראי שלכם והשלימו את התשלום:

 

מזל טוב! לאחר ביצוע התשלום אתם צפויים לקבל אישור הזמנה באי-מייל עם פרטי הבדיקה הצפויה שלכם. ניתן ליצור קשר עם החברה במספר 30-281-600-4747 לטובת הבהרות, שאלות וסיוע.

אנו מאחלים לכם המשך חופשה מהנה, בריאה וחזרה בטוחה הביתה.

 

יכול לעניין אותך גם

2 דקות קריאה

השקעה בנדל"ן בחו"ל ובארץ

נכון ליום 28/05/2022, מתרחש בעולם שיגעון לא סביר בתחום ההשקעות. שוק ההון בירידות חדות, בועת ההייט...
1 דקות קריאה

יעדים מומלצים לאירופה בתקופת הקורונה

כולנו חולמים על היום שבו הקורונה תיעלם מחיינו כמו שבאה, רק כדי שנוכל לארוז מזוודה ולעלות על מטוס ...
1 דקות קריאה

טיפים לחיפוש והזמנת חופשה בחו"ל בזול

אז בחרתם את היעד הבא לחופשה המגניבה שלכם, התחלתם לדמיין את המסלול, חישבתם את התקציב הרצוי, ואפילו...