הכירו יעדים מדהימים באירופה שאפשר לטוס אליהם בתקופת הקורונה

הכירו יעדים מדהימים באירופה שאפשר לטוס אליהם בתקופת הקורונה

כתבת אורח

בתחילת תקופת הקורונה נראה היה כי האפשרויות העומדות בפנינו לטוס לביקור קצר ומרענן באירופה הצטמצמו עד כדי ביטולן. עם זאת, ככל שנקף הזמן התגלה כי אפשרויות הטיול אמנם הצטמצמו לעומת המצב שהיינו רגילים אליו, אך אפשרויות שבעבר לא עמדו על הפרק לפתע קורצות ונראות מסקרנות. את השורות הבאות נייחד להצגת מספר יעדים חדשים באירופה המומלצים לתקופת הקורונה.

איטליה

איטליה הייתה המדינה בה הקורונה הכתה באופן הקשה ביותר בתחילת המגפה. עם זאת, מאז ועד היום חל שינוי משמעותי בדרך התנהלות המדינה מול המגפה. שינויים אלו השפיעו באופן משמעותי על רמת התחלואה ועל החיים האפשריים לצד המגפה. בחודשים האחרונים נראה כי המדינה מתפקדת בצורה כמעט מלאה, תוך שמירה על תו ירוק. הערים הפופולריות ביותר לטיול באירופה הן הערים הקלאסיות המוכרות – רומא, ונציה, מילאנו, טוסקנה ונאפולי. כאמור, הפעילות בערים אלו מתבצעת כסדרה ואין צורך לחשוש מפני היעדר פעילות.

צרפת

במסגרת בחינה של טיסות לאירופה יש מקום לבחון גם את צרפת. לאחר שמבצע החיסונים החל לתפוס קצב בצרפת, נפתחו בחזרה שערי המדינה לישראלים. פתיחה זו העלתה מחדש את הרצון בקרב רבים לשוב לשדרות השאנז אליזה בפריז, לשדות פרובאנס, לחופי הריביירה וכמובן למאפים האהובים ששמם נודע למרחוק. צרפת נוהגת במדיניות לפיה מחוסן שנכנס למדינה אינו נדרש לבידוד. בתוך המדינה בתי העסק השונים פתוחים כרגיל, אך לחלק מהמקומות יש צורך בהזמנת כרטיסים מראש לטובת שמירה על כללי הריחוק החברתי. 

גרמניה

מדינה נוספת שהיא יעד פופולרי לישראלים (בדגש על הערים המרכזיות שבה) היא גרמניה. גרמניה גם היא מתמודדת בצורה טובה עם הקורונה ומבצע החיסונים שבה מתקדם בצורה טובה. ברלין, אחת מהערים הפופולריות ביותר בקרב תיירים ישראלים פתוחה לזרים, והמסעדות וחיי הלילה הנודעים שלה פתוחים לציבור הרחב. יעד מומלץ נוסף שאינו כל כך מקובל בקרב ישראלים הוא העיר נירנברג. חרף הקונוטציה ההיסטורית של העיר, מדובר באחת מהערים היפות והצעירות ביותר בגרמניה. בנוסף, גם העיר המבורג, אשר רחובותיה משופעים בתעלות מים יפיפיות היא יעד אטרקטיבי אותו יש לשקול. הערים הללו מהוות יעדים מעניינים עוד יותר לאור תקופת הקורונה והרצון להמעיט את האינטראקציות החברתיות.

איך לעשות את זה?

כאשר אתם מבקשים לסגור טיול לאירופה בתקופת הקורונה כדאי לשקול לצאת לטיול במסגרת של טיולים מאורגנים לאירופה, במסגרתם היכולת להתמודד עם האתגרים שמציבה הקורונה פשוטים יותר. במסגרת טיולים מאורגנים תוכלו ליהנות מכוחה של הקבוצה בהתמודדות מול מדיניות הכניסה והיציאה וכן מול ההיבטים הביורוקרטיים של הטיול בתוך המדינה. יציאה לחופשה במסגרת של רכישת חבילות נופש לאירופה גם היא עשויה להקל על העניין הביורוקרטי, וזאת לאור הכוח של גופים המציעים חבילות נופש להקל את הטיפול הביורוקרטי. 

אוכל אורבני אמנות בין-עירוני גרפיטי היסטוריה וינטג' טבע יהדות ילדים לילי מוזיאון מסורת משפחתי נוף נצרות עתיק קלאסי שווקים שייט תרבות